UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 14598101
nr 1459 8101
Armbandsur
Omega Genève, refnr: 136. 041, serienr: 26720805, manuell upvridning, svart urtavla. Diameter: 35mm, datum, 1960/70-tal, doubléarmband/stål
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:24:51
2.000 kr
2.400 kr
2.800 kr